Praca Korepetycje Online

Oferta Pracy Online dla Korepetytora

Praca Korepetycje Online - Aplikuj do nas!

Jeżeli łączy Cię z nami pasja do uczenia innych to jesteś osobą, której szukamy!

Dołącz do naszej społeczności korepetytorów.

Opis stanowiska

Jako korepetytor online będziesz odpowiedzialny za udzielanie wsparcia edukacyjnego uczniom na różnych poziomach zaawansowania.

Twoje główne obowiązki będą obejmować​
Nasze wymagania
Mile widziane

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako korepetytor online i spełniasz nasze wymagania, prosimy o:

  • Przesłanie CV w formacie PDF.
  • Napisanie krótkiego listu motywacyjnego i przesłanie go w wiadomości za pomocą formularza na tej stronie. Możesz napisać parę słów o sobie, doświadczeniu dydaktycznym czy metodach, które praktykujesz. Napisz dlaczego chcesz dołączyć do naszego zespołu.
  • Nagranie lekcji pokazowej, w której wyjaśniasz wybrane przez siebie zagadnienie (opcjonalnie, ale zgłoszenia z wideo rozpatrujemy w pierwszej kolejności).
Twoja aplikacja jest jednoznaczna ze zgodą na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez M.Xaysombath Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.