Cennik

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w wiedzę i umiejętności.

Wybierz jeden z trzech wariantów

Dopasuj czas trwania lekcji do swoich potrzeb

Indywidualne Lekcje Online

Korepetycje indywidualne to najlepszy wybór dla Twojego dziecka ze względu na to, że możemy lekcję dopasować wyłącznie do jego możliwości oraz sposobu nauki.
Krótka

100 zł

/ 45 min
Standardowa

120 zł

/ 60 min
Optymalna

180 zł

/ 90 min

Lekcje online w małych, kilkuosobowych grupach

Na lekcje grupowe można zapisać się wybierając jedną z naszych ofert lub poprzez zgłoszenie własnej grupy. Wtedy specjalnie dla Was dopasujemy odpowiedni termin korepetycji oraz zakres materiału.
Krótka

50 zł

/ 45 min
Standardowa

65 zł

/ 60 min
Optymalna

90 zł

/ 90 min
znizka10
Zniżka za polecenie

Polecaj nasze lekcje
i otrzymuj zniżki!

Przez cały miesiąc Ty i polecona przez Ciebie osoba będziecie mogli korzystać z 10% rabatu na wszystkie rezerwowane przez Was indywidualne lekcje online

Masz pytania?

FAQ's

Znajdują się tutaj te najczęściej zadawane

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę. Zapraszamy na lekcje zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

Do udziału w zajęciach nie musisz mieć kamerki, ani tabletu graficznego (choć na pewno są pomocne), wystarczą Ci słuchawki z mikrofonem (np. takie jak do telefonu).

Nie. Naszym celem jest wyłapanie Twoich braków oraz praca nad nimi. To Ty określasz zakres materiału, który chcesz opanować.

W przypadku wszelkich problemów związanych zarówno z płatnościami, jak i innymi elementami działania serwisu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Nauczyciel połączy się z Tobą przez Discord, Skype lub inny wybrany komunikator. Otrzymasz dostęp do wirtualnej tablicy, na której oboje będziecie mogli pracować. W trakcie lekcji robione są notatki, poprzez zapisanie pliku w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Po wykupieniu kursu otrzymasz automatyczny dostęp przypisany do Twojego konta użytkownika.

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, jednak zalecamy dopasować ich ilość do swoich możliwości przyswajania wiedzy 😉