Cennik

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w wiedzę i umiejętności.

Rezerwując nasze zajęcia online

Otrzymujesz:

Sprawdzonego korepetytora

Bardzo długo szukamy najlepszych nauczycieli po to, żebyś miał pewność, że "oddajesz" dziecko w dobre ręce. Nasi korepetytorzy biorą pełną odpowiedzialność za nauczane treści, ciągle się szkolą oraz ich praca jest przez nas sprawdzana.

Wysoką jakość zajęć

Używamy tabletów graficznych oraz sprawdzonych technologii, dlatego notatki z zajęć są bardzo czytelne i zawsze pod ręką. Uczeń ma bezpośredni kontakt przez kamerę z nauczycielem oraz możliwość wykorzystania programów wspierających naukę.

Wygodny panel klienta

Po zalogowaniu do swojego konta, masz dostęp do danych korepetytora, jego uwag dotyczących zajęć wraz z informacjami co było przerobione. Znajdziesz tam również link do spotkania oraz notatek z zajęć. Przez panel wygodnie opłacisz lekcje oraz w razie potrzeby możesz je odwołać.

Nie marnujesz:

Czasu na szukanie korepetytora

Takie poszukiwania, testy i ciągłe zmiany sposobu nauczania różnie się kończą dla dziecka. Niejednokrotnie trzeba odkręcać to, czego nauczyła osoba niekompetentna lub od nowa odbudowywać w uczniu zaufanie i chęci do nauki danego przedmiotu.

Pieniędzy na nieefektywne zajęcia

Staramy się możliwie najlepiej wykorzystać czas lekcji, dopasowując ją do ucznia i jego sposobu nauki, a także używamy najszybszych, technicznych rozwiązań. Nie marnujemy go na "nieporadność komputerową" 😉 Sprawnie poruszamy się w wirtualnej rzeczywistości.

Energii na dojazdy

Dzięki zajęciom w formie online uczeń oraz rodzic zyskuje czas na własne hobby. Dodatkowo nie musi odwoływać zajęć np. z powodu kataru lub wyjazdu. Może się uczyć z dowolnego miejsca. Nie jest też zmęczony dojazdami.

Dopasuj czas trwania lekcji do swoich potrzeb

Wybierz jeden z trzech wariantów

Indywidualne Lekcje Online

Korepetycje indywidualne to najlepszy wybór dla Twojego dziecka ze względu na to, że możemy lekcję dopasować wyłącznie do jego możliwości oraz sposobu nauki.
Krótka

100 zł

/ 45 min
Standardowa

120 zł

/ 60 min
Optymalna

180 zł

/ 90 min

Lekcje online w małych, kilkuosobowych grupach

Na lekcje grupowe można zapisać się wybierając jedną z naszych ofert lub poprzez zgłoszenie własnej grupy. Wtedy specjalnie dla Was dopasujemy odpowiedni termin korepetycji oraz zakres materiału.
Krótka

50 zł

/ 45 min
Standardowa

65 zł

/ 60 min
Optymalna

90 zł

/ 90 min

*Ceny mogą się różnić w zależności od wybranego korepetytora, przedmiotu lub aktualnych promocji czy pakietów kursów grupowych.

Bezpieczne Płatności

Za korepetycje możesz zapłacić korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności online. Korzystamy z usług sprawdzonego operatora Przelewy24.

bezpieczne platnosci
znizka10
Zniżka za polecenie

Polecaj nasze lekcje
i otrzymuj zniżki!

Przez cały miesiąc Ty i polecona przez Ciebie osoba będziecie mogli korzystać z 10% rabatu na wszystkie rezerwowane przez Was indywidualne lekcje online

*Aby otrzymać zniżkę należy powołać się na tę informację podczas rozmowy telefonicznej z naszym koordynatorem.

Masz pytania?

FAQ's

Znajdują się tutaj te najczęściej zadawane

Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę. Zapraszamy na lekcje zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.

Do udziału w zajęciach nie musisz mieć kamerki, ani tabletu graficznego (choć na pewno są pomocne), wystarczą Ci słuchawki z mikrofonem (np. takie jak do telefonu).

Nie. Naszym celem jest wyłapanie Twoich braków oraz praca nad nimi. To Ty określasz zakres materiału, który chcesz opanować.

W przypadku wszelkich problemów związanych zarówno z płatnościami, jak i innymi elementami działania serwisu, prosimy o kontakt telefoniczny.

Nauczyciel połączy się z Tobą przez Discord, Skype lub inny wybrany komunikator. Otrzymasz dostęp do wirtualnej tablicy, na której oboje będziecie mogli pracować. W trakcie lekcji robione są notatki, poprzez zapisanie pliku w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Po wykupieniu kursu otrzymasz automatyczny dostęp przypisany do Twojego konta użytkownika.

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, jednak zalecamy dopasować ich ilość do swoich możliwości przyswajania wiedzy 😉