Instrukcja uczestnictwa w Lekcji Online

Dziękujemy za Twoje zaufanie!

Drogi kliencie! Dziękujemy Ci za zakup kursu powtórkowego. Możesz być z siebie dumny przeznaczając pieniądze na rozwój, co jest jedną z najlepszych możliwych inwestycji. Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w przygotowaniach do egzaminu.

Sprawdź, jak dołączyć do zajęć

Zależy nam, abyś jak najlepiej skorzystał z kursu. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka instrukcji i porad dotyczących uczestnictwa w spotkaniach.

  1. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod pierwszym zestawem linków.
  2. Każde kolejne spotkanie (w małych grupach) przypisane jest do dwóch kolejnych linków, które będą aktualne przez cały okres trwania kurs.

Sposób dołączania do spotkania:

  • Jeżeli korzystasz z poczty Gmail uzyskasz dostęp do spotkania automatycznie.
  • Jeżeli korzystasz z innego serwisu poczty internetowej, to po przejściu do spotkania (kliknięciu w link) zostaniesz poproszony o podanie swojej nazwy:
instrukcja gmeet nick

a  następnie dołącz do lekcji (klikając w “Chcę dołączyć”).

Kilka dodatkowych porad:

Po włączeniu Google Meet polecamy przejść w do ustawień (ikonka trzech kropeczek), a następnie włączenie opcji “Otwórz obraz w obrazie”, dzięki której po otwarciu wirtualnej tablicy (Google Jamboard) w oddzielnej karcie, nadal będziesz widział korepetytora w dodatkowym okienku:

obraz w obrazie meet

Czasami powyższa opcja uruchamia się automatycznie po przejściu na inną kartę przeglądarki lub po przełączeniu na inne okno systemu.

Zachęcamy, abyś przygotował się do spotkania kilka minut przed jego rozpoczęciem, tak, aby w momencie jego rozpoczęcia w pełni móc skupić się na omawianych treściach. W tym celu polecamy wyłączyć / usunąć z pola widzenia wszelkie rozpraszacze (smartfon, media społecznościowe, muzykę etc.) i zostawić przed sobą jedynie komputer z otwartym spotkaniem i wirtualną tablicą.

Uruchom oba linki chwilę przed lekcją, aby upewnić się np. że masz poprawnie skonfigurowane ustawienia dźwięku, aby wszelkie kwestie techniczne rozwiązać przed rozpoczęciem zajęć.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczestników spotkania, aby na czas spotkania włączyli swoje kamery. Nie jest to wymagane, jednak wiemy z doświadczenia, że poprawia to skuteczność przyswajania wiedzy i koncentrację ucznia.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub problemów technicznych prosimy, abyś bez wahania skontaktował się z nami (w pilnych przypadkach polecamy kontaktować się telefonicznie).

Raz jeszcze dziękujemy, że postanowiłeś skorzystać z naszych usług.

Do zobaczenia na zajęciach!

Korepetycje Online